درباره ما

به یاری ایزد یکتا و در جوار ملکوتی امام رضا (ع) در شهر مشهد مقدس، درگاه الکترونیکی خانه زعفران در ۲۲ بهمن ماه ۱۳۹۴ یعنی در ۳۷ مین سالروز جشن های پیروزی انقلاب اسلامی ایران افتتاح و فعالیت های خود را آغاز نمود ، تا شاید تلاشی برای ارتقاء کمی و کیفی این محصول غذایی و دارویی گران بها ، یعنی زعفران در کشور، به ویژه استان های خراسان و شناساندن ، تبلیغ و ایجاد بازارهای هدف و جدید در سایر نقاط جهان باشد.
در گام نخست، ناگزیریم برای شناسایی این محصول ناب ایرانی به مردم دنیا ، حتی المقدور با زبان مردم آن کشورها سخن بگوییم.
در گام دوم ،نیازمند بهره گیری از ابزارهای نوین جهانی به ویژه رسانه های گروهی و سایر روش های روز و متعارف جهانی در عصر ارتباطات و آغاز هزاره سوم خواهیم بود .
و نهایتا” در صورت حمایت دلسوزان نظام مقدس کشورمان و علاقمندان به صنایع غذایی و دارویی زعفران و تداوم فعالیت هایمان ، شاید بتوانیم معنای تک تک حروف واژه زعفران را در خانه ای کشف نماییم که آجرهایش از جنس زندگی ، عشق ،فناوری ، رویش ،ابداع و نشاط باشد .
خانه زعفران ، یعنی جایی برای همکاری صمیمانه علاقمندان صنایع دارویی و غذایی و فعالان این صنعت . پیمودن راه دشوار پیش رو ، جز با اتکال به خداوند و انسجام همگانی امکان پذیر نیست. خط مشی ما کاملا مستقل و فعالیت ها در قالب اطلاع رسانی و تبلیغاتی به عنوان یک ابزار ارتباطی بخش خصوصی خواهد بود. ما به عنوان دانش آموز ، با کلیه متخصصان این حوزه و نهادها و مجموعه های مشابه که سال های متمادی با این صنعت زندگی کرده اند ، دست همکاری خواهیم داد. لذا نه تنها مایل به استفاده از واژه رقابت نیستیم ، بلکه همواره به تقویت سایت های مشابه و همکار می اندیشیم و در انتظار دریافت پیشنهادات و انتقادات برای برداشتن گام های بزرگتر به جلو هستیم.
مخاطبان ما ، علاوه بر مردم پرتوان ایران اسلامی، همه فعالان صنایع غذایی و دارویی زعفران در تمامی بازارهای هدف و بازارهای جدید دنیا را شامل خواهد شد . برای ارتباط موثر با مردم جهان ، راهی جز استفاده از ارتباطات، فناوری های نو و پیشرفته، ابزارهای جهانی مدرن و زبان مردم خود آن کشورها نیست.
اطمینان داریم مخاطبان ما ، به ویژه دست اندرکاران و مترجمان زبده و متخصصان فنون ارتباطات نوین بازاریابی جهانی، به هر شکل ممکن ما را در اهداف مقدسی که داریم ، یاری خواهند داد. بدیهی است ثمرات این تلاش ها و همکاری های جمعی ، علاوه بر ارتقاء هر چه بیشتر وضعیت اقتصادی کشور در شرایط اقتصاد مقاومتی، در حوزه زعفران ، شکوفایی ، دانش افزایی و کارآفرینی برای مردم با استعداد کشورمان را به همراه داشته و منافع اقتصادی علاقمندان به این صنعت را در جای جای کره خاکی تامین خواهد کرد.
کلیه فعالیت های این سایت مطابق با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.بخشی از فعالیت های سایت ما در این موضوع خلاصه می شود که بتوانیم به تدریج مردم ایران و بازارهای هدف را از قوانین ، مقررات ، سنن ، آداب ، فرهنگ و تمدن غنی ایران اسلامی آگاه سازیم.